Výstavy

Vážení obchodní přátelé,
dovolte mi Vám nabídnout do Vašich prostor výstavu určenou k podpoře prodeje, unikátní kolekci voskových figurín Celebrity House of Wax.

Informace o expozici

Dovolte, abychom vám představili kolekci voskových figurín, která čítá 105 + 7 figurín z oblasti politiky, hudebního průmyslu, britské královské rodiny, světoznámých osobností i fiktivních postav známých z filmového plátna a televizní obrazovky.

Tato unikátní kolekce voskových figurín, je rozsáhlou sbírkou nejstarších voskových figurín vůbec. Pochází z londýnské rodiny Tussauds, kdy Louis Tussaud zahájil prezentaci voskových figurín před více než 120 lety, pod názvem House of Wax (Louis Toussad byl pravpravnuk Madame Tussaud, původně pracoval v museu Marie Tussaud jako sochař). Výstava se těšila obrovskému zájmu a to i podporou z anglické královské rodiny. Rodina Tussauds se celosvětově proslavila především pozdějším muzeem voskových figurín, které známe jako Madame Tussauds.

Historie této kolekce začala před více než 120 lety a je rozšířena o 7 voskových figurín původních obyvatel jednotlivých kontinentů.

Velmi unikátní je i skutečnost, že v roce 1925 proběhl velký požár v muzeu Tussauds, kdy téměř všechny figuríny shořely a podařilo se zachránit pouze jádro exponátů, které je ale součástí této výstavy!

Figuríny, které jsou součástí této kolekce, byly vybrány týmem historiků, expertní skupiny a jejich skladba, která čítá více než 105 + 7 figurín je s ohledem na průřez světových dějin absolutně unikátní.

K vytvoření 1 figuríny je potřeba až 800 hodin práce a 280 fotografií, z čehož vyplývá, že každá figurína je umělecké dílo. V dnešní době moderních technologií se nic nevyrovná ruční umělecké práci a tomu odpovídá unikátnost této výstavy.

Přidanou hodnotu si odnese každý návštěvník ve formě nezapomenutelné vzpomínky, zároveň se ale i vzdělá formou informací o dané osobností.
Světově známé osobnosti právě u Vás!

Možnosti prezentace

Rozsah a prezentace této unikátní kolekce voskových figurín je možné přizpůsobit přesně podle vašich požadavků. Koncepce výstavy voskových figurín je komplexním řešením využití volného času a to formu zábavy a vzdělávání se současně.

Můžete si zvolit téma dané výstavy – od britské královské rodiny, přes státníky, vojevůdce, diktátory, světově proslulé filmové a seriálové postavy a herce, kteří je ztvárnili, známé osobnosti hudebního průmyslu, celebrity, až po známé představitele sportovce, či jiné významné osobnosti světových dějin.

Kromě výstavy samotných voskových figurín jsou součástí prezentace i popisy jednotlivých vystavovaných postav.

Interaktivní propojení výstavy s vašimi návštěvníky:

V případě zájmu je možnost interaktivního propojení výstavy s vašimi návštěvníky a klienty, formou unikátního propojení se sociálními sítěmi přes osobní profily návštěvníků. Výstavu je možné doplnit o soutěže.

Naučný průvodce

Každý exponát bude mít unikátní QR kód, po jehož načtení mobilem nebo tabletem se zobrazí daný exponát, spojený s textem, fotkami, možno doplnit videem.

Propojení s facebookem

Na základě individuální dohody Vám připravíme propojení s Vaším facebookovým profilem a další funkce.

Prezentace:

Veškeré voskové figuríny jsou vystavovány ve skleněných vitrínách z bezpečnostního skla, vyrobené na míru pro účely výstavy, tedy i zajištěné proti případnému poškození.

Jedna výstava obsahuje 15 voskových figurín, případně dle konkrétního požadavku.

Výstava jako celek je kompletně pojištěna.

Cíle výstavy voskových figurín

  • Přilákat do vašich prostor návštěvníky.
  • Ukázat váš prostor jako multifunkční celek pro celou rodinu (nákupy, zábava, vzdělávání).
  • Zatraktivnit vaše prostory – voskové figuríny formou putovní výstavy nebyly doposud nikde v Evropě prezentovány!
  • Zajistit atraktivní program pro celou rodinu a přimět ji tak k návštěvě vašeho místa.

Cílová skupina:

Atrakce tohoto typu jsou nejvíce navštěvované expozice po celém světě. A z toho vyplývá, že cílovou skupinou jsou všichni bez rozdílu věku a pohlaví.

Copyright © House of wax 2019. Všechna práva vyhrazena.